MALL Partner

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍ

MALL Marketplace je jednou z prvních platforem v České republice a na Slovensku, která se rozhodla vyzkoušet obchodní model světových marketplaces. Pokud chcete prodej přes marketplaces vyzkoušet, MALL umožňuje prodávat také do Maďarska, Slovinska nebo Chorvatska. Jeho administrativní systém funguje jednoduše a intuitivně. S napojením přes Omnicado můžete rychle začít nabízet jakékoliv zboží novým zákazníkům.

Dostupné trhy:
ČESKOSLOVENSKOMAĎARSKOSLOVINSKOCHORVATSKO
MALL Partner

Základní informace

MALL Marketplace obsahuje širokou produktovou nabídku a prodejce nijak neomezuje v typu produktů, které chtějí na tržišti nabízet. Dokonce je ochotné vytvořit i novou kategorii, pokud vaše produkty nespadají pod ty, co už existují. Na MALL Marketplace přes rozhraní MALL Partner již prodává více než 3 500 prodejců více než 4,5 milionů nepotravinových produktů ve 5 000 kategoriích. Každý měsíc na něj zavítá 7 milionů uživatelů. Za prodej se odvádí měsíční poplatek 290–⁠990 Kč. Výše provize je 9 Kč + 8–20 % z každé uskutečněné objednávky. Propojení lze provést pomocí API, XML Feed a manuálního napojení.

Výhody

Přehledná správa objednávek

Systému MALL poskytuje přehledný seznam všech objednávek a zákazníků, kteří přes něj nakupují vaše zboží. V sekci objednávek navíc disponuje funkcí, pomocí které můžete změnit status u stavu objednávek a informovat klienty, že na jejich zpracování pracujete. K tomu vždy obdržíte základní reporty nebo exporty dat.

MALL delivery a Zásilkovna

MALL Partner k odesílání objednávek využívá logistické sítě Zásilkovny a vlastní službu MALL delivery. Můžete si však nastavit, že k doručování zásilek budete využívat i jiné dopravce.

Všechny doklady na jednom místě

Automatické vyúčtování, které vám vystaví společnosti Internet Mall, a.s., lze snadno zaúčtovat do vašich účetních systémů. Získáte tak přehled nad veškerými doklady, které jsou spojené s platebními transakcemi.

Statistiky prodejů

V administraci MALL Partner najdete všechna základní data o vašem prodeji na MALL Marketplace Získáte tak přístup k základním metrikám počtu objednávek a počtu produktů s rozdělením na časová období.

Rychlé spuštění prodeje

Protože se MALL zaměřil na rozvoj svého marketplace v průběhu pandemie, aby prodejci mohli kompenzovat výpadky v prodejích, naučil se kvůli velkému zájmu zrychlit proces zapojení. Prodejci na něm mohli zalistovat své produkty během pouhých 24 hodin.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému MALL Partner může trvat od 1 do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na MALL Marketplace, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na MALL Partner. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na MALL Partner proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.