Kaufland Global Marketplace

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍ

Kaufland Global Marketplace nabízí jednu z nejzajímavějších možností, jak expandovat v regionu střední Evropy. Jako první se etabloval v Německu, v roce 2023 spustil svá lokální tržiště také v České republice a na Slovensku. Protože patří mezi nejrychleji rostoucí online tržiště, napojení skrze Omnicado vám umožní zvýšit prodeje hned na třech trzích současně. Hlavní výhodou expanze přes všechny marketplaces Kauflandu je, že na začátku zaplatíte jen jeden registrační poplatek.

Dostupné trhy:
ČESKOSLOVENSKONĚMECKO
Kaufland Global Marketplace

Základní informace

Na platformě Kaufland Global Marketplace prodává přes 10 000 prodejců více než 45 milionů produktů ve 5 000 kategoriích. Na tržiště Kaufland.de každý měsíc zavítá 32 milionů návštěvníků. Poplatek za prodejní účet na Kaufland Global Marketplace je 39,95/49,90 € měsíčně. K tomu je třeba odvádět provize z prodeje, jejichž výše se pohybuje od 7 do 16 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API, CSV, nebo manuálního propojení.

Výhody

Široký sortiment

Kaufland je silná značka. Zákazníci ví, že v něm najdou velký výběr spotřebního zboží včetně produktů ve vyšších cenových hladinách pro náročnější klientelu. Kaufland navíc prodejcům na marketplace množství nabídek nijak neomezuje.

Snazší cílení

Německý marketplace přitáhl za rok 2022 až 32 milionů návštěvníků měsíčně. Očekává se, že nově spuštěná česká a slovenská verze dosáhnou podobných úspěchů díky distribučním kanálům samotného Kauflandu.

Podpora vašeho podnikání

Kaufland Global Marketplace za vás řeší marketing od SEO optimalizace až po propagaci produktů pomocí PPC kampaní. Zároveň převezme veškeré platební procesy s relevantními platebními metodami ve všech zemích do svých rukou.

Vysoká míra spolupráce

Kaufland nechce být jen tržištěm. Chce být také prodejcům partnerem v podnikání. Proto investuje jak do kvalitní zákaznické podpory, tak do osobní podpory prodejců včetně hodnocení výkonu vašeho e-shopu.

Lokalizace

Marketplace nabízí podporu a nápovědu hned v pěti jazycích –⁠ němčině, češtině slovenštině, angličtině a čínštině.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Kaufland Global Marketplace může trvat od jednoho do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace v prodejním systému Kauflandu, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na jednom z tržišť Kauflandu. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na Kaufland Global Marketplace proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.