eMag Marketplace

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍ

Míříte na trh v jihovýchodní Evropě? Pak je napojení na eMAG možná cesta k expanzi vašeho podnikání. S platformou Omnicado můžete jednoduše a rychle nabídnout zboží zákazníkům hned v několika zemích tohoto regionu. eMAG Marketplace je prodejní kanál s nulovými náklady na inzerci. Prodejcům přitom nabízí nepřetržitý přístup ke všem údajům a číslům ohledně prodejů na platformě.

Dostupné trhy:
BULHARSKORUMUNSKOMAĎARSKO
eMag Marketplace

Základní informace

Silnou stránkou této platformy je zejména kvalita zákaznického servisu s call-centrem, které funguje nonstop. Uživatelé si chválí také doručení zboží a možnost vrátit zboží do 30 dnů zdarma. Na eMag Marketplace aktuálně prodává 36 000 prodejců více než 12 milionů produktů v 5 000 kategoriích. Každý měsíc tržiště navštíví 40 milionů návštěvníků a prodej zde nevyžaduje hrazení měsíčních poplatků. Výše provize se pohybuje od 7 do 25 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API a XML Feed.

Výhody

Oslovíte nový typ zákazníků

Na eMAG marketplace si můžete vyzkoušet okamžitý přístup k návštěvníkům z regionu jihovýchodní Evropy a zjistit, jaký je zde zájem o vaše produkty. Platformu přitom navštíví přes 2 miliony návštěvníků denně.

Spolehlivá doprava přes fulfillment

Pokud se zde rozhodnete prodávat, přeshraniční program Fulfillment by eMAG (FBE) umožňuje i vám jakožto zahraničním prodejcům využít možnost správy skladových zásob přímo tržištěm, ze kterých pak eMAG sám odesílá zboží zákazníkům bez dalších nákladů na dopravu.

Mobilní aplikace jako součást strategie

eMAG na rozdíl od jiných marketplaces umožňuje prodejcům spravovat prodeje v mobilu, díky čemuž můžete do vaší podnikatelské strategie zahrnout přístup omnichannel a také zjistit, zda si uživatele eMAGu objednávají vaše produkty raději z mobilu nebo přes počítač.

Důvěryhodnost pro vaši značku

Uživatelé považují eMAG za důvěryhodný e-shop s dobrým zákaznickým servisem. Kredibilitu značky zvyšuje přes 3,3 milionů recenzí od skutečných zákazníků, kteří tím zároveň pomáhají ostatním uživatelům v rozhodování o koupi produktu.

Nulové riziko při expanzi

Nový prodejní kanál si můžete vyzkoušet zdarma, aniž byste se k tomu zavazovali k dalšímu prodeji. Řešení systému eMAGu se navíc průběžně testuje, vylepšuje tak, aby se v něm obchodníkům prodávalo co nejlépe.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému eMAG může trvat od jednoho do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na eMAG Marketplace, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na eMAGu. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na eMAG Marketplace proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace..

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.