Cdiscount

MARKETPLACEHORIZONTÁLNÍ

Pokud chcete rozšířit své podnikání na západoevropský region, s napojením na Cdiscount Marketplace můžete oslovit zákazníky, kteří touží po širokém sortimentu za co nejnižší ceny. Cdiscount je jedno z nejpopulárnějších online tržišť ve Francii a zahrnuje snad všechny kategorie zboží, které si umíte představit. Jako online prodejní platforma dokáže výrazně zviditelnit značku prodejců třetích stran a na svých sociálních sítích má silnou komunitu se 2 miliony sledujících.

Dostupné trhy:
FRANCIE
Cdiscount

Základní informace

Na Cdiscount prodává více než 10 000 prodejců z celého světa přes 40 milionů produktů. Toto online tržiště navštěvuje více než 23 milionů návštěvníků měsíčně. Poplatek zde činí 39 € měsíčně a provize z prodeje. Ty se pohybují ve výši od 5 do 20 % v závislosti na kategorii zboží. Propojení lze provést pomocí API, XML Feed nebo manuálního propojení.

Výhody

Snadná expanze

Skrze Cdiscount můžete oslovit základnu o 23 milionech zákazníků především v západoevropském regionu.

Cdiscount Fulfillment

Se službou Cdiscount Fulfillment se zbavíte starostí spojených s expedicí objednávek a spravování skladů. Skladování, balení a přepravu totiž zajišťuje samotný marketplace.

Propracovaná logistika

Cdiscount doručuje zboží domů, expresně nebo na sběrná místa do 24 hodin a většina zákazníků ho hodnotí velmi pozitivně.

Osobní podpora v angličtině

Cdiscount nabízí prodejcům webové semináře a online články s nápovědami, během prvních měsíců můžete také spolupracovat s manažerem účtů, který vás provede fungováním celého tržiště.

Silná vizibilita

Cdiscount zvyšuje návštěvnost produktových listů prostřednictvím sponzorovaných produktů ve vyhledávači, slevových kuponů nebo propagací zboží na domovské stránce Cdiscount.com.

Multichannel

Cdiscount podporuje strategii vícekanálového prodeje, která prodejcům umožňuje rozšířit svůj záběr napříč různými prodejními kanály. Kromě tržiště Cdiscount Marketplace tak lze nabízet zboží i na jeho partnerských stránkách.

Často kladené dotazy

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Cdiscount může trvat od jednoho do několika týdnů v závislosti na stavu vaší registrace na Cdiscount Marketplace, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na Amazonu. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté je třeba vytvořit si vlastní účet na naší platformě. Po registraci na Cdiscount Marketplace proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bezproblémově spravovat veškeré obchodní operace.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.