PrestaShop

OBJEDNÁVKYPRODUKTYSKLADYCENY

PrestaShop je oblíbené open-source řešení pro e-shopy, které lze dobře přizpůsobovat rostoucímu podnikání a individuálním požadavkům. Funguje zcela zdarma a uživatelům umožňuje prodávat produkty a služby online. Využívá ho přes 30 000 společností po celém světě v 60 různých jazycích. Pokud využíváte toto e-commerce řešení pro svůj e-shop, Omnicado ho snadno propojí s marketplaces, na kterých chcete prodávat.

PrestaShop

Základní informace

PrestaShop podporuje různé možnosti plateb jako platební karty, šeky, dobírku, PayPal,GoPay, Google Checkout a další. Zároveň je dobrým řešením uživatele, kteří mají jen malé technické zkušenosti nebo jim v začátcích pomůže vývojář. Propojení platforem PrestaShop a Omnicado vám poskytne nástroje pro efektivní správu, růst a úspěch vašich e-shopů na nejpopulárnějších tržištích.

PrestaShop a Omnicado

Synchronizujte data mezi všemi systémy

Objednávky, skladové zásoby a faktury mezi e-commerce systémem PrestaShop, vybraným marketplace a platformou Omnicado se díky naší integraci synchronizují, a to vám ušetří čas a sníží riziko chyb spojených s ručním přenosem dat.

Jednoduchá správa

Díky propojení budete moci efektivně spravovat více e-shopů na různých tržištích z jednoho místa. To zvýší vaši produktivitu a usnadní vám sledování všech důležitých informací ohledně vašich prodejů. PrestaShop navíc umožňuje programovat další moduly a funkce.

Rozšíření dosahu

PrestaShop je jedním z populárních e-commerce řešení, což znamená, že můžete oslovit širokou a zavedenou zákaznickou základnu. Integrace s platformou Omnicado vám umožní rychleji a efektivněji oslovit nové zákazníky na různých tržištích.

Často kladené dotazy

Doba potřebná k propojení e-commerce platformy PrestaShop s platformou Omnicado závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu. Integrace pomocí naší platformy může být rychlá a efektivní. Většinou by mělo být možné provést propojení během několika hodin až několika dní, což vám umožní rychle využívat výhod propojených funkcí.

Pro úspěšné propojení e-commerce platformy PrestaShop s platformou Omnicado budete potřebovat účet na obou těchto platformách. Dále budete potřebovat přístup k administraci vašeho PrestaShop e-shopu a následně můžeme provést integraci s naší platformou. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy bude prováděna automaticky.

Po propojení dochází mezi oběma systémy k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury. To eliminuje potřebu ručního zadávání dat a snižuje chybovost. Integrace integrace také umožňuje lépe sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a branding vašich e-shopů a cílit na nové zákazníky.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.