Packeta

OBJEDNÁVKYDOPRAVCI

Alza.cz, MALL Group, Pilulka nebo Notino. Řada velkých e-commerce hráčů využívá k přepravě zboží logistické řešení Packeta, u nás známé jako Zásilkovna. Ta má jen v České republice a na Slovensku přes 9 213 výdejních míst a z toho 3 423 Z–BOXŮ a zákazníkům je tak vždy na dosah.

Packeta

Základní informace

Pokud využíváte Zásilkovnu a chcete prodávat své zboží na populárních online tržištích, vaším cílem by měla být hladká synchronizace expedice zboží jak se systémem marketplace, tak se samotným přepravcem. Naše řešení nabízí jednoduché propojení platfory Packeta s platformou Omnicado. Všechna data a požadavky zákazníků se tak začnou automaticky přepisovat do vašeho systému a vy budete mít přehledu o pohybu každé zásilky. Skrze propojení systému Zásilkovny, která se pyšní 98% kvalitou doručení, s platformou Omnicado snáz integrujete, synchronizujete a zajistíte automatizovaný přenos dat a operací mezi marketplaces a vaším expedičním řešením. Integrace přitom nijak nenaruší vaše stávající procesy. Naším cílem je otevřít vám dveře ke všem výhodám, které Zásilkovna prodejcům online nabízí – od sledování zásilek v její mobilní aplikaci po popularitu doručovací služby, která pomáhá s doručováním přes 46 000 e-shopů.

Packeta a Omnicado

Sejměte ze sebe břemeno manuální tvorby štítků

Zrychlete plnění objednávek na platformě Omnicado skrze integraci funkce automatizovaného generování a tisku štítků pod hlavičkou Zásilkovny. Nejenže tím snížíte pravděpodobnost vzniku chyb, ke kterým dochází při špatném manuálním zadávání dat. Celý proces balení a odesílání zásilek se zároveň stane efektivnějším.

Sledujte doručování zásilek z marketplace až k zákazníkům

Jedním z klíčových prvků integrace systému Packeta je pokročilá funkce sledování pohybu objednávek z různých online tržišť. Podle Zásilkovny většina objednávek přepravovaných společností Packeta dorazí k zákazníkovi už do druhého dne. Dobu doručení však negarantuje, a tak se vyplatí mít o přepravě zásilky přehled. Díky naší integraci pak můžete zásilku sledovat přímo na naší platformě.

Často kladené dotazy

Náš tým k integraci využívá API rozhraní, které umožňuje bezproblémovou synchronizaci dat a operací mezi oběma systémy.

Máme odborné znalosti a schopnosti propojit oba systémy tak, aby vaše procesy probíhaly hladce a plynule.

Délka integrace může být různá. V řadě případu ji lze zvládnout během několika minut, jindy však vyžaduje i několik dní. Vše se odvíjí od faktorů, jako je rozsah dat, která potřebujete synchronizovat, míra složitosti konfigurace softwaru uživatele nebo individuální potřeby daného obchodu.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.