Odoo

OBJEDNÁVKYDOPRAVCI

Odoo je belgická sada softwarových nástrojů pro řízení podniku, která zahrnuje CRM, e-shopy, fakturaci, účetnictví, výrobu, sklad, řízení projektů a správu zásob. Slouží tak k řízení celé firmy a díky jednoduchým a integrovaným aplikacím už získala řadu ocenění za uživatelskou přívětivost firemního softwaru.

Odoo

Základní informace

Odoo je intuitivní a komplexně vybavený software, který využívá open-sourcovou komunitu s vysokým počtem vývojářů s cílem pokrývat rostoucí požadavky zákazníků. Není divu, že na něm proto staví řada e-shopů. Možnost přidávat další inovativní aplikace, které pomáhají prodejcům v e-commerce růst, pak může výrazně pomoci i vašemu úspěchu na marketplaces. Náš Omnicado tým napojí váš Odoo software na jedno i více tržišť.

Odoo a Omnicado

Synchronizujte svá data mezi e-shopem a marketplaces

S naší integrací se všechny vaše objednávky, informace o skladových zásobách a faktury začnou automaticky synchronizovat, a to jak mezi firemním softwarem Odoo a jedním nebo více marketplaces, tak s platformou Omnicado. Díky tomu ušetříte čas a minimalizujete riziko chyb spojených s ručním přenosem dat, který může mít negativní dopad na plnění vašich objednávek či prodejní strategie.

Spravujte své e-shopy z jednoho místa

Díky propojení budete moci efektivně spravovat více e-shopů na různých tržištích přímo z jednoho místa. To zvýší vaši produktivitu a usnadní vám sledování všech důležitých informací.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení firemního softwaru Odoo s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách. Dále od vás budeme potřebovat přístup k administraci vašeho Odoo systému, a pak už lze vše snadno integrovat s naší platformou. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.