Mailstep

OBJEDNÁVKYPRODUKTYSKLADYCENY

Mailstep patří mezi lídry na trhu fulfillmentu. Umožňuje prodávat zboží do zahraničí, pomáhá snižovat náklady na dopravu tím, že za prodejce vyjednává nižší ceny, nebo umí napojit online prodejní platformy na agregátory dopravních řešení. Postará se za vás také o celý proces vratek. Ručí za 100% přesnost vychytávání zásilek, kterých denně odesílá přes 20 000.

Mailstep

Základní informace

Mailstep disponuje provozní plochou o 50 000 metrech čtverečních a svou logistiku mu svěřilo už přes 200 e-shopů. Pokud mezi ně patříte i vy, a zároveň máte v plánu expandovat své podnikání na české i zahraniční marketplaces, Omnicado platforma propojí váš Mailstep s dalšími tržišti a pomůže vám využít všech jeho funkcí k budování vašeho úspěchu.

Mailstep a Omnicado

Synchronizujte svá data mezi e-shopem a marketplaces

S naší integrací se všechny vaše objednávky, informace o skladových zásobách a faktury začnou automaticky synchronizovat, a to jak mezi logistickým řešením Mailstep a jedním nebo více marketplaces, tak s platformou Omnicado. Díky tomu ušetříte čas a minimalizujete riziko chyb spojených s ručním přenosem dat, který může mít negativní dopad na plnění vašich objednávek či prodejní strategie.

Spravujte dopravu a prodej zboží do celého světa z jednoho místa

Díky propojení budete moci efektivně spravovat nabídku zboží na různých tržištích přímo z jednoho místa. To zvýší vaši produktivitu a usnadní vám sledování všech důležitých informací. Mailstep navíc dává prodejcům na výběr z desítek dopravců, u kterých zajišťuje rychlé dodání i během sezóny a výhodnější ceny. Doručuje do více jak 200 zemí celého světa.

Využijte e-commerce předplatného

Mailstep zpracovává pravidelné zasílání zakázek e-shopům, které zasílají zboží na základě předplacených dodávek. To znamená, že jeho systém hlídá a odesílá také pravidelné zásilky, včetně faktur. Pokud máte v nabídce sběratelské kolekce pro pravidelné zavážky drogerií, kosmetiky nebo třeba ponožek, můžete tuto službu využívat i na online tržištích.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení logistického řešení Mailstep s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách. Dále od vás budeme potřebovat přístup k administraci vašeho systému Mailstep, a pak už lze vše snadno integrovat s naší platformou. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.