Magento / Adobe Commerce

OBJEDNÁVKYPRODUKTYSKLADYCENY

Magento patří mezi nejlepší softwarová řešení pro e-commerce. Využívá ho až čtvrtina e-shopů na celém světě a je postavený na otevřeném zdrojovém kódu. Díky tomu umožňuje vývojářům jednotlivých e-shopů rozšiřovat software o různé funkce a vlastnosti pomocí nových instalací, plug-inů či doplňky. Pokud ho využíváte i vy a nyní řešíte, jak proběhne synchronizace objednávek, skladových zásob nebo odesílání faktur, Omnicado vám pomůže propojit e-shop s dalšími marketplaces, aniž by přitom došlo k narušení vašich procesů.

Magento / Adobe Commerce

Základní informace

Magento se stalo populárním, protože obchodníkům poskytuje flexibilní systém nákupního košíku, automatizovaný marketing, přes 50 platebních bran, integraci s přepravními službami nebo optimalizaci pro vyhledávače a správu katalogů. Snadno se spravuje a pokud provozujete víc e-shopů najednou nebo expandujete do zahraničí, nabízí také funkci pro více jazyka a měn, stejně jako mezinárodní podporu. Navíc pomáhá rozvíjet mobilní e-commerce v době, kdy nákupy z mobilních zařízení probíhají čím dál častěji. Magento 2 pak představuje vylepšenou verzi původního systému s odlišnou architekturou. Magento 2 a Magento 1 existují současně. Propojením platforem Magento 2 a Omnicado získáte nástroje pro efektivní správu, růst a úspěch vašeho e-shopu na vámi vybraných marketplaces. A nejen to – s touto integrací se rovnou můžete pustit do omnichannel strategie vašich e-shopů, kdy nabízíte své produkty na několika tržištích najednou.

Magento a Omnicado

Synchronizujte svá data mezi e-shopem a marketplaces

S naší integrací se všechny vaše objednávky, informace o skladových zásobách a faktury začnou automaticky synchronizovat, a to jak mezi e-commerce systémem Magento a jedním nebo více marketplaces, tak s platformou Omnicado. Díky tomu ušetříte čas a snížíte riziko chyb spojených s ručním přenosem dat, který může mít negativní dopad na plnění vašich objednávek či prodejní strategie.

Spravujte své e-shopy z jednoho místa

Díky propojení budete moci efektivně spravovat více e-shopů na různých tržištích přímo z jednoho místa. To zvýší vaši produktivitu a usnadní vám sledování všech důležitých informací.

Co všechno přináší napojení systému Magento na platformu Omnicado?

Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury. Ušetříte tím síly, které byste jinak potřebovali na ruční zadávání dat a snížíte chybovost. Díky tomu začnete efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. S touto integrací také získáte možnost sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a budování značky vašich e-shopů.

Často kladené dotazy

Délka propojení obou platforem závisí na konkrétních potřebách a komplexnosti vašeho e-shopu, obvykle se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně několika dní. Jakmile vás napojíme, můžete okamžitě začít využívat všech výše zmíněných funkcí.

Pro úspěšné propojení e-commerce platformy Magento s platformou Omnicado je nutné mít účet na obou těchto platformách. Dále od vás budeme potřebovat přístup k administraci vašeho Magento / Adobe Commerce e-shopu, a pak už lze vše snadno integrovat s naší platformou. Synchronizace objednávek, skladových zásob a dalších důležitých informací mezi oběma systémy pak už bude probíhat automaticky.

Propojení mezi Magento / Adobe Commerce a platformou Omnicado otevírá dveře pro řadu výhod. Po propojení dochází k automatické synchronizaci dat, jako jsou objednávky, skladové zásoby a faktury, mezi oběma systémy. To eliminuje potřebu ručního zadávání dat a minimalizuje chybovost. Díky tomu budete moci efektivněji spravovat své e-shopy na různých online tržištích. Tato integrace také umožňuje lépe sledovat vývoj vašeho podnikání, zlepšovat personalizaci a branding vašich e-shopů a rozšířit dosah na nové zákazníky.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.

Kontaktujte nás pro více informací

Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin. Pole označené * jsou povinná.