O společnosti omnicado

Při budování naší platformy jsme dali dohromady tým zkušených e-commerce expertů kteří mají bohaté zkušenosti s prodejem zboží online, s logistikou a IT.

Založení

Omnicado.com bylo založeno Lukášem Huňkou a Matoušem Houžvíčkem v roce 2001 (tehdy pod názvem ISimplySell.com) s jasnou vizí - umožnit snadné napojení prodejcům na marketplaces. Aby se na začátku správně naučili jak to ve světe marketplace chodí začli sami prodávat zboží na Mall Marketplace. Během pár měsíců byla vydána první veřejná verze platformy.

Založení

Současnost

S růstem marketplace trendů došlo i k růstu společnosti - napříč firmou vznikla oddělení která mají na starosti jednotlivé kroky integrace - mimojiné se jedná např. o obchodní oddělení, integrační oddělení, specialisty na produktová data, zákaznickou podporu a v neposlední řadě samozřejmě i samotný vývoj.

Současnost

Podporované systémy

Kariéra

Přidejte se k nám

Seniorní Developer
Full-time
Praha / remote
Pomoz nám rozvíjet naši platformu. Hledáme zkušeného developera který, se nebojí technických výzev.
Obchodník
Full-time
Praha
Pomoz nám hledat nové klienty kterým pomůžeme prodávat skrz marketplaces do celé Evropy
Specialista onboardingu
Full-time
Praha
Pomoz našim klientům dostat jejich produkty na marketplace skrz naši platformu.

Často kladené dotazy

Prodej na marketplaces skrývá spoustu otázek, zde přinášíme odpovědi na ty nejčastější

Omnicado zboží neprodává. Veškeré úpravy, listing a aktualizace se provádí na vašem prodejním účtu na daném marketplace. Pokud si nevíte rady s registrací náš onboardingový tým je připraven vyřešit registraci za vás.

Pokud chcete veškeré objednávky odbavovat skrze naše roozhraní pak je to možné. V rámci Omnicado platformy je možná kompletní správa produktů, objednávek,tisk štítků i objednání přepravy.

Nikoliv. Veškerá data v rámci marketplace vám zůstavají i po ukončení spolupráce.